O nas

Firma Inter-Max jest młodym i szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem, które w swoich działaniach stawia na pełne wsparcie dla klienta i profesjonalizm. W naszej pracy używamy w pełni innowacyjnych rozwiązań. Przez cały czas opiekujemy się naszymi klientami jak i zaimplementowanymi systemami. Nasza cała praca polega m.in. na wsparciu sprawdzonych i renomowanych systemach międzynarodowych. Warto tu wymienić m.in. rozwiązania takich firm jak: Lenel, GE, DSC, Aritech, Satel, HKC czy Access Control. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z pomocą producenta, dlatego nie ma dla nas rzeczy których nie można rozwiązać. W naszej pracy współpracujemy również z wieloma firmami ochroniarskimi. Ponadto gwarantujemy, iż systemy przez nas wdrożone są w pełni kompatybilne ze stacjami firm ochroniarskich nie tylko w naszym kraju, ale całej Europy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu!

POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

Naszą misją jest dostarczanie na rynek produktów dających naszym Klientom maksimum satysfakcji z dokonanego wyboru oraz gwarancje solidnego wykonania usługi, przy nieustannym ulepszaniu zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy.

Jednym z podstawowych zadań naszego przedsiębiorstwa jest utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia i warunków socjalnych, a także spełnienie wymagań zawartych w przepisach prawnych obowiązujących w tym zakresie, a także innych odnoszących się do naszej działalności.

W naszym interesie jest wyeliminowanie szkodliwych skutków naszej działalności dla ludzkiego zdrowia oraz unikanie wypadkom przy pracy, zapewniając naszym pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

W powyższej polityce zobowiązujemy się do:

  • Identyfikacji potencjalnych zagrożeń i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy (oraz podejmowanie działań zmniejszających zagrożenia wypadkowe),
  • Zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym,
  • Dążenia do stałej poprawy warunków bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Spełniania wymagań zawartych w przepisach prawnych oraz innych wymagań dotyczących przedsiębiorstwa,

  • Ciągłego doskonalenia organizacji firmy i warunków pracy w zakresie BHP,
  • Zapewniania odpowiednich zasobów i środków do wdrażania tej polityki,
  • Podnoszenia kwalifikacji przez pracowników, podnoszenia świadomości pracowników w zakresie BHP oraz ich zaangażowania w działalność na rzecz BHP.

Polityka Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest znana wszystkim pracownikom oraz jest ogólnie dostępna.
Forgot Password?  Click Here
Please Wait...
Please Wait